Samochody hybrydowe znacznie ułatwiają jazdę i sprawiają, że podróż staje się przyjemna, komfortowa i co ważne w dużej mierze w zgodzie z naturą. Posiadają dwa silniki: spalinowy oraz elektryczny.

Jakie wobec tego są zalety posiadania takich samochodów?

👉 niski poziom emisji zanieczyszczeń- samochody hybrydowe emitują znacznie mniej zanieczyszczeń niż tradycyjne samochody. W sytuacji gdzie stoimy np. w korku, silnik automatycznie się wyłącza a rusza wyłącznie na napędzie elektrycznym.

👉niższe koszty paliwa- silnik elektryczny jest jako wsparcie dla silnika spalinowego oraz dodatkowym źródłem energii. A co za tym idzie? Samochód zużywa mniej paliwa co skutkuję niższymi kosztami utrzymania całego auta.

👉płynna i cicha jazda- jazda na silniku elektrycznym jest wyczuwalnie cicha i spokojna. Co najważniejsze? Zmiana napędu elektrycznego na spalinowy będzie zarówno niewyczuwalna jak i komfortowa.

👉różne możliwości dopasowane do Twoich oczekiwań-  możesz wybrać klasyczny samochód hybrydowy, którego nie będzie trzeba ładować lub hybrydę typu Plug-in dzięki, której ładowanie akumulatora będzie za pomocą zwykłego gniazdka elektrycznego.

Hybryda jest dla Ciebie!

Kia Grudziądz

CH Alfa, ul. Chełmińska 4

📩 www.kiagrudziadz.pl

📞 tel. 667 849 000