Zwiedzaj świat z #KIASORENTO! 

Dzięki funkcjonalnej przestrzeni bagażowej pakowanie na wyjazd nie będzie problemem.

Oparcia tylnych siedzeń posiadają przycisk z lewej i z prawej strony, który ułatwia ich składanie i dzięki temu możemy zmieścić więcej potrzebnych rzeczy. Daję nam to aż 821 litrów przestrzeni bagażowej.  Co więcej, KIA SORENTO może pomieścić nawet 7 osób! Wystarczy jedynie złożyć tylne siedzenia i można cieszyć się ogromną przestrzenią i komfortem podczas jazdy.

Nie musimy również ręcznie otwierać bagażnika. Dlaczego? Wystarczy tylko, że zbliżymy się do pojazdu z inteligentnym kluczykiem a klapa bagażnika automatycznie się otworzy. Jest to bardzo wygodne i szybkie rozwiązanie, które sprawdzi się idealnie w sytuacji, kiedy będziemy mieć zajęte ręce.

Udana podróż z KIA to nie tylko funkcjonalny i obszerny bagażnik, ale również niesamowite i luksusowe wnętrze. Od nastrojowego podświetlenia, skórzane siedzenia po eleganckie satynowe wykończenia deski rozdzielczej z chromowanymi, czarnymi akcentami. Dla każdego pasażera znajdzie się mnóstwo przestrzeni, która sprawi, że jazda będzie komfortowa, niezapomniana i zostawi piękne wspomnienia.

Wsiądź do KIASORENTO i wyruszaj w podróż!

Zapraszamy do salonu!

_____________

Kia Grudziądz
CH Alfa, ul. Chełmińska 4
📞 tel. 667 849 000