Kia Sportage to jedno z najnowszych dzieł koreańskiego producenta, które wyróżnia się na rynku przede wszystkim czterema rodzajami napędu: Mild Hybrid, klasyczną hybrydą (HEV) oraz hybrydowym typu Plug-in (PHEV). Wysokiej klasy silniki oraz innowacyjne rozwiązania technologiczne czynią ten model jednym z najbardziej pożądanych na rynku samochodowym.

Charakter, moc i uniwersalność – to słowa, które najlepiej opisują nadwozie Kia Sportage. Mocno zaakcentowane linie boczne dodatkowo podkreślają te cechy, sprawiając że samochód prezentuje się bardzo dynamicznie i sportowo. Każdy z oferowanych modeli dostępny jest również w wersji GT-Line, która podkreśla jeszcze mocniej sportowy charakter samochodu.

Kia Sportage to także bezpieczny samochód. Model ten posiada szereg funkcji, które zwiększają bezpieczeństwo podczas jazdy. Jedną z tych funkcji jest system autonomicznego hamowania na skrzyżowaniach. Dzięki niemu samochód jest w stanie zatrzymać się automatycznie, gdy wykryje, że nadjeżdżający pojazd nie zatrzymał się na czerwonym świetle.

Inteligentny tempomat oparty na nawigacji to kolejna funkcja, która zapewnia bezpieczeństwo podczas jazdy. System ten dostosowuje prędkość samochodu do aktualnych warunków na drodze, dzięki czemu jazda staje się bardziej komfortowa i bezpieczna.

Asystent jazdy po autostradzie to natomiast funkcja, która znacznie ułatwia prowadzenie samochodu na długich dystansach. System ten samodzielnie utrzymuje samochód na pasie ruchu oraz kontroluje prędkość, dostosowując ją do natężenia ruchu na autostradzie.

Szybki czas realizacji oraz ostatnie sztuki z rocznika 2022 dostępne od ręki dodatkowo z atrakcyjnym finansowaniem!

Zapraszamy do salonu!

___________

Kia Grudziądz
CH Alfa, ul. Chełmińska 4
📞 tel. 667 849 000