Rok 2023 zapowiada się naprawdę obiecująco!

Już w następnym roku do Europy zawita nowoczesna, elektryczna oraz innowacyjna nowa Kia EV9!.

Dłuższa niż model Sorento oraz model Telluride oferowany na rynku amerykańskim. 

EV9 posiada 493 cm długości, czyli jest 12 cm dłuższa od wcześniej wspomnianej Kia Sorento. Co ciekawe, rozstaw osi to zaskakujące 310 cm, a  co za tym idzie? Jest o 38,5 cm większy niż w modelu Sorento.

Dodatkowo marka Kia cały czas produkuje swoje samochody z myślą o środowisku, dlatego też i tym razem wnętrze nowej EV9 jest stworzone całkowicie w zgodzie z naturą. Cały środek został wykonany z materiałów z recyklingu.

Do czasu, marka produkowała różne tryby jazdy w różnych modelach. Teraz nadszedł czas na wprowadzenie nie trybu jazdy, a trybu wnętrza!

Active, Pause and Enjoy. Co one oznaczają? Już spieszymy z odpowiedzią!

  • Active– pierwszy z trybów, który możemy wykorzystać do zapewnienia kierowcy oraz pasażerom najlepszych wrażeń z jazdy.
  • Pause– jest to tryb, który po włączeniu sprawia, że wnętrze przeistacza się w efektowny salon. Fotele z pierwszego rzędu odwracają się tyłem, aby były zwrócone twarzą do rzędu trzeciego. Drugi rządz foteli składa się co w efekcie końcowym daje nam praktyczny stolik.
  • Enjoy– dzięki niemu wnętrze zamienia się w pomieszczenie do odpoczynku. Nie tylko zmienia się część pasażerska, ale również idzie do góry pokrywa bagażnika co daje nam kontakt z otoczeniem.

Przedstawione tryby wnętrza dodadzą do naszego wyjazdu więcej wspomnień, relaksu oraz urozmaicą nam cały pobyt.

Cały design modelu EV9 jest stworzony z minimalizmem, nowoczesnością oraz prostotą. Pomimo tego została utworzona idealna aerodynamika, a to dzięki Digital Tiger Face, czyli przodu, który jest zaprojektowany tak, aby powietrze idealnie go opływało. 

Z dużym zaciekawieniem czekamy na nowy model Kia EV9, który jest dużym i bardzo ciekawym krokiem w przyszłość.

My już nie możemy się doczekać, a Wy?

___________

Kia Grudziądz
CH Alfa, ul. Chełmińska 4
📞 tel. 667 849 000