Kia Ceed to model obok którego nikt nie przejedzie obojętnie. 

Wygląd

Sportowy charakter to jedna z wielu rzeczy, które wyróżnia Kia Ceed. Dzięki eleganckiej osłony chłodnicy podkreślonej satynowymi listwami i nowym wyglądem reflektorów oraz świateł przeciwmgielnych auto staje się oryginalne oraz gotowe na kolejne podróże. Lampy wykonane z 48 diód LED wyglądają imponująco i dopełniają sportowy charakter. Dynamiczne kierunkowskazy w sposób szczególny sygnalizują skręt a czarny dyfuzor również z satynowym wykończeniem dopełnia wygląd naszej Kia Ceed.

Komfort z jazdy gwarantowany

Nadwozie Kia Ceed sprawia, iż parkowanie i manewrowanie nie będzie już trudne a pasażerowie będą mieli zaskakująco dużo miejsca. Dzięki przestronnemu wnętrzu każdy z uczestników jazdy będzie czuł komfort i przyjemność z jazdy. Co więcej, w środku zamontowany został system nagłośnienia JBL Premium, który dopasuje listę odtwarzania, podcasty i utwory do naszego nastroju.

Bezpieczeństwo przede wszystkim 

Poruszając się w mieście czy na każdej innej drodze należy pamiętać o bezpieczeństwie zarówno naszym jak i pasażerów. Prezentowana Kia Ceed ma szereg nowych technologii oraz systemów bezpieczeństwa, które ułatwią i poprawią komfort podczas jazdy, m.in posiada:

  • Aktywny tempomat z funkcją Stop&Go
  • Asystent jazdy utrzymujący pojazd pośrodku pasa ruchu (LFA)
  • Ochronę podczas cofania
  • System ostrzegania o zmęczeniu kierowcy
  • Kontrola martwego pola (BCA)

Przekonaj się sam, odwiedzając nasz salon!

________

Kia Grudziądz

CH Alfa, ul. Chełmińska 4

📩 www.kiagrudziadz.pl

📞 tel. 667 849 000