Organizowanie wyjazdu nie jest z pozoru takie łatwe. Jest to szereg obowiązków, przygotowań, które pozwolą nam cieszyć się udanym wyjazdem oraz zorganizować wszystko na czas.

Z samochodem Kia Sportage i dobranymi akcesoriami przyjemność i zadowolenie z jazdy gwarantowane!

Co w takim razie warto zakupić ? 

  • Mate osłaniającą zderzak. Do bagażnika pakujemy różnej wielkości rzeczy. Od walizek, toreb, po wózki dziecięce, rzeczy z twardego materiału, które mają zdolność do obicia. Dzięki takiej macie, nasz zderzak będzie w pełni zabezpieczony przed jakimikolwiek zarysowaniami czy uderzeniami.

  • Składany organizer do bagażnika. Jest to idealny sposób, aby przechować pojedyncze rzeczy, które będą w zasięgu ręki a co najważniejsze będą idealnie poukładane.

  • Uchwyt rowerowy na dach Pro. Dzięki niemu zmniejszamy wysiłek rozpakowywania i załadowywania na kolejne podróże. Możemy wyregulować dowolnie oraz zabezpieczyć jedną ręką na poziomie dachu przy pomocy pokręteł obrotowych. Nasze rowery będą w 100% zabezpieczone a bagażnik wolny o kolejną przestrzeń.

  • Naklejki boczne RAZOR w kolorze czarno-białym. Z dodatkowymi elementami Kia Sportage stanie się wyróżniająca, przykuję uwagę na drodze i sprawi, że mocny charakter będzie widoczny nawet, gdy zostanie ona zaparkowana.

Spraw sobie dodatek, który dopełni wizerunek Twojego samochodu. 

Zapraszamy do salonu!

_______

Kia Grudziądz
CH Alfa, ul. Chełmińska 4
📞 tel. 667 849 000